Zwack Unicum fém díszdoboz és 0, 5 l-es üres Unicum-os üveg - 2005 * Boldog Ünnepeket! - felirattal.
1, - forintról, minimálár nélkül!
Gyűjtőknek.
Kifogástalan állapotban.
Idő hiányban szenvedek. Kérésre szívesen válaszolok. Kérdezz bátran. : -)
Személyes átvétel kizárólag Gyulán.
OTP-s bankszámla számom van. Előre utalás után postázok.
POSTÁZÁS:
Webox, foxpost csomagautomatába nem tudok postázni, mert a közelünkben nincs rá lehetőség, kérlek, ezt ne is kérd!
MPL csomagautomatába tudom küldeni.
Vaterafutárral tudom küldeni.
Ha nem fér bele ajánlott küldeménybe, azaz meghaladja a vastagsága a: 2, 4 cm-t, csak postán maradóként tudom küldeni. Ezt 2017. január 1-től vezette be a Magyar Posta.
Sem simán, sem utánvéttel nem küldök terméket!
Utólagos alkudozás nincs.
Kérlek, ezek figyelembe vételével licitálj.
Köszönöm!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2018-04-13 16:09 .
Zwack Unicum fém díszdoboz és 0,5 l-es üres Unicum-os üveg - 2005 * Boldog Ünnepeket! - 1,- ft NMÁ! - Jelenlegi ára: 1 F
2018. március 23., péntekdátum: március 23, 2018
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése