Eladásra kínálnám az alábbi képeken is látható, "zebra" Xbox konzolt!
Sajnos a saját tápegysége UK dugós, de amúgy sem működik (néha felvillan a narancssárga led). Ezt nem szedtem szét, de már látszik, hogy volt berhelve.
Maga a konzol kissé viseltes, az előlapja biztosan pótolt, mert eredetileg fekete Elite lenne (2008-01-05 a gyártási dátum, Falcon / Zephyr alaplapos lehet). Hiányzik továbbá a merevlemez takaró fedele, és a tálca előlapja. A konzolban is jártak már, mert szétbarmoltak kb. majdnem minden műanyag tartópöcköt.
Egy takarítás erejéig én is szétszedtem (a műanyag elemeket átmostam, az alaplapot tisztítottam, kapott új pasztát (CM Essential E2)), teszteltem minden porcikáját is.
A DVD meghajtóból a tálcát rendesen kitépték, így foghíjasak a kerekek benne, ez így használhatatlan rajta.
HDMI / AV Out portok tesztelve, mindkettő rendben, az USB csatlakozók szintén, a hálózati csatlakozóval együtt!
Nincs banolva, egy system updatet sikeresen lehúztam vele, illetve bejelentkeztem saját profillal!
A belseje tehát modding alapnak tökéletes, egy meghajtócsere után akár játékra is lehet fogni!
Ajándékban jár hozzá egy kompozit AV kábel!
Vásárlás előtt inkább kérdezz, utólag semmilyen nemű reklamációt nem fogadok el! ; )
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2021-02-24 21:23 .
Xbox 360 + hibás tápegység! - Jelenlegi ára: 1 Ft
2021. február 24., szerdadátum: február 24, 2021
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése